Odwołana kolejka

ODWOŁANE MECZE

data: 2015-04-03

L. dz. ŚZPN/080/2015 Kielce dn. 03.04.2015 r.

Komunikat Nr 66/2014-2015 Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach

Wydział Gier ŚZPN w Kielcach informuje, że w związku z opadami śniegu i deszczu oraz złym stanem boisk, w trosce o zdrowie zawodników zostają odwołane zaplanowane na dzień 4 kwiecień 2015 roku (Wielka Sobota) wszystkie mecze seniorów w niżej podanych klasach rozgrywek prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej:
- IV Liga seniorów;
- Klasa Okręgowa seniorów;
- Klasa „A” seniorów grupa I;
- Klasa „A” seniorów grupa II:
- Klasa „B” seniorów grupa I;
- Klasa „B” seniorów grupa IV
Wydział Gier ŚZPN w Kielcach podjął decyzję o przełożeniu zaplanowanych na dzień 7 kwiecień 2015 roku (wtorek) wszystkich meczów w niżej podanych kategoriach młodzieżowych prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej:
- Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych grupa III;
- Trampkarze Starsi C1 rocznik 2000 Grupa Finałowa;
- Młodzicy Młodsi D2 rocznik 2003 Grupa Finałowa.
Nowe terminy odwołanych meczów zostaną ustalone przez Wydział Gier i zamieszczone w terminarzach na oficjalnej stronie Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach.